Ako spárovať/odpárovať ovládač s druhým zariadením

Zakúpili ste si u nás viaceré rovnaké zariadenia, prípadne zariadenia podobného typu (napr. Mitochondriak 2.0 Office a Mitochondriak 2.0 Profi), pričom chcete na oba využívať jeden ovládač a šetriť čas? Môžete, naša technológia umožňuje aj toto.


Ovládač dokáže spárovať a odpárovať so zariadením kedykoľvek. Táto funkcia sa Vám zíde aj vtedy, ak vlastníte viaceré synchronizované zariadenia, napr. 4 panely z 2. generácie. Zariadenia spojíte synchronizačným káblom, ktorý ste obdržali v balení a následne podľa tohto jednoduchého postupu spárujete ovládač so zariadeniami (nižšie je aj video návod):


Synchronizácia ovládača s panelom:

  • Ak chcete prepínanie pomocou diaľkového ovládania aktivovať, jednoducho vezmite ovládač, namierte ho na zariadenie, ktoré je zapojené v sieti, no VYPNUTÉ hlavným oranžovým spínačom do polohy OFF.
  • Následne na diaľkovom ovládači stlačte a podržte tlačidlo R/NIR na cca 6 až 7 sekúnd a hlavný vypínač na panely zapnite do polohy ON
  • To je všetko. Začujete zvuk pípnutia, kedy sa panel a ovládač sparuje.

Video návod na spárovanie diaľkového ovládania:


Desynchronizácia (odpárovanie) ovládača s panelom:

  • Desynchronizácia ovládača je jednoduchá - Panel zapnite do siete, zapnite hlavné oranžové tlačidlo, aby svietilo, a následne len na 7 sekúnd podržte prvé tlačidlo RED/NIR na bočnom panely. To je celé.
  • Teraz už panel nereaguje na diaľkový ovládač. Toto sa Vám zíde napr. pri montáži viacerých panelov dokopy.

Pomohol Vám článok? Ďakujem za spätnú väzbu Pri odosielaní vašej spätnej väzby sa vyskytol problém. Skúste neskôr prosím.

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás Kontaktujte nás