Ako skladať, spojiť a synchronizovať zariadenia 2. generácie


Zakúpili ste si SET zariadení EasyLight, prípadne ste si kúpili 2 a viac zariadení, ktoré umožňujú synchronizáciu? Montáž, ich zloženie a zriadenie je jednoduché. V tomto jednoduchom postupe sa dozviete ako na to. 🙂


 1. Zariadenie a stojan zmontujte podľa priloženého manuálu (nájdete v balení pri každom zariadení a tiež ste ho obdržali na email pri uhradení objednávky - ak email neviete nájsť alebo si manuál želáte zaslať opätovne, napíšte nám č. objednávky a radi Vám ho v pdf zašleme znovu).
 2. Zariadenia sa montujú jednoducho pomocou "zadných operných konštrukcií, ktoré priskrutkujete na zadnú stranu panelu už podľa toho, koľko panelov a ako chcete na stojan umiestniť - vertikálne alebo horizontálne).
 3. Zvoľte si, ktorý panel bude hlavný, ovládací a ostatne desynchronizujte:
  1. Desynchronizácia ovládača je jednoduchá - Panel zapnite do siete, zapnite hlavné oranžové tlačidlo, aby svietilo, a následne len na 7 sekúnd podržte prvé tlačidlo RED/NIR na bočnom panely. To je celé. Teraz už panel nereaguje na diaľkový ovládač.
  2. Ak by ste sa v budúcnosti rozhodli panel využívať samostatne, synchronizujete ho opätovne jednoducho podľa tohoto postupu.
 4. Následne panely pomocou synchronizačného kábla prepojte (viď obrázky nižšie) a podľa toho, aký model máte, ich zapojte do siete.

Dôležité upozornenie:

Ak máte verziu z roku 2023, postupujte takto:

 • Na to, aby ste panely ovládali súčasne ako "jeden veľký" panel, musíte nechať zapnutý zadným oranžovým tlačidlom iba jeden, hlavný, ktorý je v sieti a ostatné nezapínajte. Budú aktívne automaticky.
 • Tiež ponechajte synchronizovaný iba jeden, hlavný diaľkový ovládač a ostatné desynchronizujte! (Obrázok 3 a 4 dole).
 • Uistite sa, že ovládač a panel, ktorý využívate na ovládanie, majú rovnaké sériové číslo (viď obr. 4).

Ak ste si svoj Slim 2.0 zakúpili v r. 2024:

 • po prepojení panelov synchronizačným káblom ich do siete zapojte všetky a tiež zapnite zadné oranžové tlačidlo do polohy ON. Hotovo.

Hotovo. Zariadenia zapnite a teraz fungujú ako jeden. To znamená, že stlačením ovládacieho panelu alebo ovládača prepínate všetky súčasne.

Teraz zariadenia máte spárované, synchronizované a môžete ich ovládať ako jedno veľké zariadenie jedným ovládačom.Na obrázku vidíte skladanie našich panelov mitochondriak Slim 2.0 pulse.

Obrázok 1


Obrázok 2
Obrázok 3Obrázok 4
Pomohol Vám článok? Ďakujem za spätnú väzbu Pri odosielaní vašej spätnej väzby sa vyskytol problém. Skúste neskôr prosím.

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás Kontaktujte nás